Jan te Wierik - Moeder met kind - Verkocht

Jan te Wierik - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 60!
Jan te Wierik - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 60!Jan te Wierik - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 60!Jan te Wierik - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 60!Jan te Wierik - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 60!Jan te Wierik - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 60!Jan te Wierik - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 60!Jan te Wierik - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 60!Jan te Wierik - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 60!Jan te Wierik - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan te Wierik (1954-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage160
Hoogwaardige zeefdruk van de bekende reeds overleden kunstenaar Jan te wierik in nieuwstaat gesigneerd en genummmerd oplage van 160 waar van nummer 60 zeer mooie kleuren echt voor de verzamelaars onder ons

Jan te Wierik (1954-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  civasa
FA. (3)

Lid sinds 2019
33 verkochte items
75 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 55,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-12-2019 om 11:23
Eindtijd:01-03-2020 om 01:33
Glazenwasser
29 feb. / 21:12
€ 48