Jan van Anrooy - 5327, Veenendaal - Verkocht

Jan van Anrooy - 5327, Veenendaal kopen? Bied vanaf 150!
Tekening / Aquarel

Jan van Anrooy - 5327, Veenendaal kopen? Bied vanaf 150!Jan van Anrooy - 5327, Veenendaal kopen? Bied vanaf 150!Jan van Anrooy - 5327, Veenendaal kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan van Anrooy (1901-1988)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1934
Techniek Aquarel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34.5 x 48.5 cm (h x b)
Incl. lijst 54.5 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
5327, Jan A.M. van Anrooy, Veenendaal, aquarel op papier, rechtsonder handgesigneerd, gedateerd 1934, beeldmaat 34.5 x 48.5 cm,  lijstmaat 54.5 x 66 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk
Papier en passe-partout verkleurd door de tijd, beiden bobbelen iets, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, glasschade linksonder.

Jan van Anrooy (1901-1988)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Marsmeijer
1280 verkochte items
66 cm
54.5 cm
48.5 cm
34.5 cm