5. Jan van Anrooy

Jan van Anrooy (1901-1988)

1 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Jan van Anrooy

Aquarellist, Tekenaar, Schilder

Geboren te Zaltbommel in 1901, Overleden in 1988 te Kaapstad (Zuid Afrika)

Jan van Anrooy woonde en werkte oa in Zaltbommel, Den Bosch, Zoutelande en Den Haag en Deil alvorens naar Zuid Afrika te vertrekken. Volgde zijn opleiding aan de K.T.A. te Den Bosch en Kunstgewerbeschule te Wenen.

Van Anrooy werkte in een impressionistische stijl en is vooral bekend van zijn landschappen en portretten.

Van Anrooy wordt ook wel gezien als de schilder van de West-Betuwe.

Het werk van Jan van Anrooy bevindt zich in vele museale, bedrijfs- en particuliere collecties, o.a. in Zuid Afrika.

Door:Arthur Brouwers

Jan van Anrooy - 5327, Veenendaal kopen? Bied vanaf 150!

Jan van Anrooy - 5327, Veenendaal

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd04-07-2021 om 19:16

Jaartal1934
TechniekAquarel
Afmetingen54.5 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst