Jan van der Meulen - Kip en dier

Jan van der Meulen - Kip en dier kopen? Bied vanaf 60!
Jan van der Meulen - Kip en dier kopen? Bied vanaf 60!Jan van der Meulen - Kip en dier kopen? Bied vanaf 60!Jan van der Meulen - Kip en dier kopen? Bied vanaf 60!Jan van der Meulen - Kip en dier kopen? Bied vanaf 60!Jan van der Meulen - Kip en dier kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan van der Meulen (1935)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Ets/Aquatint
Ingelijst Glasschade
Afmetingen 54 x 42 cm (h x b)
Glasschade 82 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1/250
Kunstenaar Jan van der Meulen werd op 30 juli 1935 geboren in het Friese dorpje Burgum, Als 14 jarige jongen kwam Jan in dienst van een grafisch bedrijf en volgde hij de opleiding tot steendrukker/lithograaf. Hij noemt zichzelf als schilder het liefst autodidact.

Hij ontwikkelt een eigen vlakdruktechniek die hij 'staaldruk' noemt en waar hij later patent op zou krijgen. De staaldruk maakt het mogelijk 'litho's' zonder drukpers af te drukken. Jan heeft ook een boek geschreven over lithografie en staaldruk maakt driedimensionale objecten van overwegend afvalmateriaal zoals strandhout en auto-onderdelen.

Let op! Glas is uit de lijst.
Werk in top staat, alleen geen glas meer in de lijst.

Jan van der Meulen (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  GastBE
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (2)
61 cm
82 cm
42 cm
54 cm