Prachtig in spierraam en ingelijst echter is er een barst in het glas, werk is nog perfecte conditie evenals het spierraam. Werk van Jan van Hoof, gemengde techniek.(50x50cm)
Wordt zorgvuldig verstuurd.(in overleg is afhalen mogelijk)
Zeer Goed
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Naar België
€ 21,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 30,00