Jan van Lokhorst - Jan van Lokhorst - De saxofonist - Verkocht

Jan van Lokhorst - De saxofonist kopen? Bied vanaf 90!

Jan van Lokhorst - De saxofonist kopen? Bied vanaf 90!Jan van Lokhorst - De saxofonist kopen? Bied vanaf 90!Jan van Lokhorst - De saxofonist kopen? Bied vanaf 90!Jan van Lokhorst - De saxofonist kopen? Bied vanaf 90!Jan van Lokhorst - De saxofonist kopen? Bied vanaf 90!
  • Jan van Lokhorst (1954)
Type kunstwerk Schilderij

Kunstenaar: Jan van Lokhorst

Titel: De saxofonist

Techiek: gouache

Afmetingen: 30 cm x 40 cm, ingelijst: 53 cm x 69 cm (lichte beschadigingen op de lijst)

Het werk is in uitstekende staat.

Voorkeur voor ophalen gezien de glasplaat voor het werk. Verzenden op eigen risico van de koper.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Etten-leur, Nederland