Jan van Lokhorst - De saxofonist - Verkocht

Jan van Lokhorst - De saxofonist kopen? Bied vanaf 90!
Jan van Lokhorst - De saxofonist kopen? Bied vanaf 90!Jan van Lokhorst - De saxofonist kopen? Bied vanaf 90!Jan van Lokhorst - De saxofonist kopen? Bied vanaf 90!Jan van Lokhorst - De saxofonist kopen? Bied vanaf 90!Jan van Lokhorst - De saxofonist kopen? Bied vanaf 90!
  • Jan van Lokhorst (1954)

Kunstenaar: Jan van Lokhorst

Titel: De saxofonist

Techiek: gouache

Afmetingen: 30 cm x 40 cm, ingelijst: 53 cm x 69 cm (lichte beschadigingen op de lijst)

Het werk is in uitstekende staat.

Voorkeur voor ophalen gezien de glasplaat voor het werk. Verzenden op eigen risico van de koper.

Jan van Lokhorst (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Mahlfaber
FA. (3)

65 verkochte items
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:03-10-2017 om 15:36
Eindtijd:08-10-2017 om 11:41
Biedingen (2)
janssen
08 okt. / 11:33
€ 95
GalerieRonaldKraayeveld
06 okt. / 20:24
€ 90