Jan van Loon - Figuratief - Verkocht

Jan van Loon - Figuratief kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan van Loon - Figuratief kopen? Bied vanaf 35!Jan van Loon - Figuratief kopen? Bied vanaf 35!Jan van Loon - Figuratief kopen? Bied vanaf 35!Jan van Loon - Figuratief kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Kameleon1

Lid sinds 2020
2 verkochte items
  • Jan van Loon (1938)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
DragerKarton
StijlExpressionistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
Lijst32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie aquarel van jan van loon . Al meer dan 20 jr in bezit . Aan achterzijde is ook nog een vrouwenfiguur geschilderd .

Jan van Loon (1938)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Kameleon1

Lid sinds 2020
2 verkochte items
32 cm
32 cm
30 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-11-2020 om 15:14
Eindtijd:10-11-2020 om 22:47
RPVermeulen
09 nov. / 12:23
€ 35