Jan van Vlaardingen - Landschap met bomen en vijvertje
Omschrijving
Jan van Vlaardingen (1913-1980)
Type kunstwerk
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Olieverf
Drager
Hardboard
Stijl
Impressionistisch
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst
38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Een KLEURRIJK LANDSCHAP met bomen, een slingerend wandelpad en een leuk VIJVERTJE !
Het gesigneerde olieverfschilderij is circa 75 jaar oud en knap geschilderd door de BEKENDE KUNSTSCHILDER JAN VAN VLAARDINGEN (Zwolle 1913-1980 Hilversum).
Jan van Vlaardingen schilderde vooral landschappen van de Gooi en Vechtstreek. Daarnaast ook nog kleurrijke stillevens.
Voorzien van een MOOIE ANTIEKE LIJST.
Zijn BELANGRIJKSTE VERMELDINGEN : - RKD (Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie) waar je de gegevens van bekende beeldende kunstenaars kunt vinden - PIETER SCHEEN LEXICON van nederlandse beeldende kunstenaars.
In Maartensdijk is het EIGEN MUSEUM van de kunstschilders Van Vlaardingen te vinden.
Er is ook een interessant BOEK met mooie foto's uitgegeven met de titel : 100 jaar kunstschilders van Vlaardingen. Met veel informatie over de kunstschilders Jan van Vlaardingen en zijn broer Clement : ISBN 9789090225999.
- gesigneerd rechts onder - Jan van Vlaardingen - bekende nederlandse kunstschilder - mooi kunstboek uitgegeven - datering : omstreeks 1950 - in goede staat - met de afgebeelde MOOIE ANTIEKE LIJST - met ophangbevestiging
Goed
Het olieverfschilderij heeft geen gebreken en de kleuren zijn nog mooi. De fraaie lijst ziet er nog goed uit.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoensbroek, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 17,00
Wereldwijd
€ 25,25