Jan Visser - olieverf op board - landschap - Verkocht

Jan Visser - olieverf op board - landschap kopen? Bied vanaf 55!

Jan Visser - olieverf op board - landschap kopen? Bied vanaf 55!Jan Visser - olieverf op board - landschap kopen? Bied vanaf 55!Jan Visser - olieverf op board - landschap kopen? Bied vanaf 55!
  • Jan Visser (1903-1988)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Board
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Incl. lijst 46 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Aangeboden kunstenaar: Jan Visser (1903-1988)
Onderwerp: LandschapTechniek: olieverfGesigneerd: midden onder.Conditie board: redelijk tot goed. De lijst heeft enkele gebruikssporen.Info kunstenaar: zie o.a. RKD
Algemeen in goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tweede exloermond, Nederland
Binnen Nederland € 5,00

Jan Visser (1903-1988)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  martins
377 verkochte items
Alle items (0)
56 cm
46 cm
44 cm
34 cm