Aangeboden kunstenaar: Jan Visser (1903-1988) Onderwerp: LandschapTechniek: olieverfGesigneerd: midden onder.Conditie board: redelijk tot goed. De lijst heeft enkele gebruikssporen.Info kunstenaar: zie o.a. RKD
Goed
Algemeen in goede staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tweede exloermond, Nederland
Tot 5 kg.
€ 5,00