Jan Willem Versteeg - The Seine at Chatou - Verkocht

Jan Willem Versteeg - The Seine at Chatou kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Wever
FA. (3)

Lid sinds 2019
95 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan Willem Versteeg (1952)
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op canvas-katoenweefsel

Jan Willem Versteeg (1952)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Wever
FA. (3)

Lid sinds 2019
95 verkochte items
60 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-06-2020 om 22:21
Eindtijd:01-07-2020 om 22:18
Marian1985
27 jun. / 11:00
€ 90