Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers - Verkocht

Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 28!
Fotografie

Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 28!Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 28!Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 28!Jan Wolkers - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 28!
  • Jan Wolkers (1925-2007)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal1995
TechniekPortfolio
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 x 44 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Karakteristieke foto door Steye Raviez (1942-2017). Fotografeerde Jan Wolkers in de natuurlijke omgeving van zijn woning op Texel. Gemaakt voor de serie Winterbeelden in 1995. Afmetingen blad: H31 x b44cm. Afbeeldingen voorstelling: H27 x b40cm.

Steye maakte veel werk in opdracht voor Haagse Post en Vrij Nederland.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

In zeer goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00

Jan Wolkers (1925-2007)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  KiewitKunstplus
1231 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
44 cm
31 cm