Janna Spil - gesigneerde litho - 1997

Janna Spil - gesigneerde litho - 1997 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Janna Spil - gesigneerde litho - 1997 kopen? Bied vanaf 1!Janna Spil - gesigneerde litho - 1997 kopen? Bied vanaf 1!Janna Spil - gesigneerde litho - 1997 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Janna Spil
GesigneerdHandgesigneerd

NIEUW op Kunstveiling.nl

Mooie litho van Janna Spil

Titel: geen

Oplagenummer: 4/ 15

Jaartal: 1997

Afmeting afbeelding: 26 x 21 cm

Afmeting papier: 30 x 25 cm

Conditie: de litho verkeert in perfecte nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 13,00

Starttijd:01-08-2016 om 11:15
Eindtijd:08-08-2016 om 20:20

Biedingen (7):

JediArends
8 aug. / 20:14
€ 13
Franckart
8 aug. / 20:14
€ 11
JediArends
8 aug. / 10:50
€ 9
14636
8 aug. / 10:50
€ 7
JediArends
8 aug. / 10:50
€ 5
14636
8 aug. / 10:50
€ 3
JediArends
1 aug. / 21:27
€ 1