Janus Kluijtmans - Naakt. Portret dame met sigaret. - Verkocht

Janus Kluijtmans - Naakt. Portret dame met sigaret. kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 100,00

Janus Kluijtmans - Naakt. Portret dame met sigaret. kopen? Bied vanaf 10!Janus Kluijtmans - Naakt. Portret dame met sigaret. kopen? Bied vanaf 10!Janus Kluijtmans - Naakt. Portret dame met sigaret. kopen? Bied vanaf 10!Janus Kluijtmans - Naakt. Portret dame met sigaret. kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Janus Kluijtmans (1919-2004)
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
Lijst110 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk.Uitstekende staat.
Zie foto's.
Wegens formaat ophalen in Haarlem.

Perfecte staat. Prachtige lijst.

Janus Kluijtmans (1919-2004)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
90 cm
110 cm
80 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:20-02-2019 om 17:17
Eindtijd:25-02-2019 om 22:14
Biedingen (13)
Leanne
25 feb. / 22:05
€ 100
Wodex52
25 feb. / 22:04
€ 90
Leanne
25 feb. / 22:04
€ 90
Wodex52
25 feb. / 22:03
€ 80
Leanne
25 feb. / 22:03
€ 70
Wodex52
25 feb. / 21:12
€ 60
M3
25 feb. / 21:12
€ 50
Wodex52
25 feb. / 21:02
€ 40
M3
25 feb. / 21:02
€ 35
M3
24 feb. / 20:38
€ 25
RobRocco
23 feb. / 03:00
€ 20
hen
23 feb. / 03:00
€ 15
RobRocco
22 feb. / 12:34
€ 10