JEAN BROSSAT - STIER - Verkocht

JEAN BROSSAT  - STIER kopen? Bied vanaf 35!
JEAN BROSSAT  - STIER kopen? Bied vanaf 35!JEAN BROSSAT  - STIER kopen? Bied vanaf 35!
  • Jean-Henri Brossat (1946)
TypeTekening / Aquarel

JEAN BROSSAT - geb 1946

STIER

gemengde techniek op papier in de maat 22 x 31 cm

gesigneerd onder brossat

achter glas lijstje

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Bijzonder kunstwerkje

kleine meesters hebben grote toekomst

Jean-Henri Brossat (1946)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:22-07-2014 om 16:15
Eindtijd:03-08-2014 om 16:15
bestek
02 aug. / 08:44
€ 35