Jean-Henri Brossat - JEAN BROSSAT - STIER - Verkocht

JEAN BROSSAT  - STIER kopen? Bied vanaf 35!
Tekening / Aquarel

JEAN BROSSAT  - STIER kopen? Bied vanaf 35!JEAN BROSSAT  - STIER kopen? Bied vanaf 35!
  • Jean-Henri Brossat (1946)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

JEAN BROSSAT - geb 1946

STIER

gemengde techniek op papier in de maat 22 x 31 cm

gesigneerd onder brossat

achter glas lijstje

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Bijzonder kunstwerkje

kleine meesters hebben grote toekomst

Jean-Henri Brossat (1946)

Frans Frans

Geplaatst door  kunstkabinet
1720 verkochte items

Starttijd22-7-2014 om 16:15
Eindtijd3-8-2014 om 16:15
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken