Jean Cocteau - Verzameling van 8 litho's - Ter ere van de 10de verjaardag van zijn overlijden - Verkocht

Jean Cocteau - Verzameling van 8 litho's - Ter ere van de 10de verjaardag van zijn overlijden kopen? Bied vanaf 55!
Kunstboeken

Jean Cocteau - Verzameling van 8 litho's - Ter ere van de 10de verjaardag van zijn overlijden kopen? Bied vanaf 55!Jean Cocteau - Verzameling van 8 litho's - Ter ere van de 10de verjaardag van zijn overlijden kopen? Bied vanaf 55!Jean Cocteau - Verzameling van 8 litho's - Ter ere van de 10de verjaardag van zijn overlijden kopen? Bied vanaf 55!Jean Cocteau - Verzameling van 8 litho's - Ter ere van de 10de verjaardag van zijn overlijden kopen? Bied vanaf 55!Jean Cocteau - Verzameling van 8 litho's - Ter ere van de 10de verjaardag van zijn overlijden kopen? Bied vanaf 55!Jean Cocteau - Verzameling van 8 litho's - Ter ere van de 10de verjaardag van zijn overlijden kopen? Bied vanaf 55!Jean Cocteau - Verzameling van 8 litho's - Ter ere van de 10de verjaardag van zijn overlijden kopen? Bied vanaf 55!Jean Cocteau - Verzameling van 8 litho's - Ter ere van de 10de verjaardag van zijn overlijden kopen? Bied vanaf 55!Jean Cocteau - Verzameling van 8 litho's - Ter ere van de 10de verjaardag van zijn overlijden kopen? Bied vanaf 55!Jean Cocteau - Verzameling van 8 litho's - Ter ere van de 10de verjaardag van zijn overlijden kopen? Bied vanaf 55!Jean Cocteau - Verzameling van 8 litho's - Ter ere van de 10de verjaardag van zijn overlijden kopen? Bied vanaf 55!Jean Cocteau - Verzameling van 8 litho's - Ter ere van de 10de verjaardag van zijn overlijden kopen? Bied vanaf 55!
  • Jean Cocteau (1889-1963)
Type kunstwerk Kunstboeken
Techniek Boek met Originele Grafiek
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Lot van 8 litho's van Jean Cocteau. (Huizen-Laffitte, 5 juli 1889 - Milly-la-Forêt, 11 oktober 1963)
Gedrukt ter gelegenheid van de 10e verjaardag van de dood van Jean Cocteau door Jean-Claude Lattès!
Deze kavel bevat 8 van de 10 posters / litho's.
Alle plaat gesigneerd, sommige gedateerd.
De 8 litho's zitten in een verzamelmap.

Bij voorkeur ophalen!
Kan ook verzonden worden. Verzending B:  15€    NL:   20€
Binnen België € 11,00