JEAN FERNAND -ALIZÉS, lithografie op handgeschept papier, handgesigneerd - Verkocht

JEAN FERNAND -ALIZÉS, lithografie op handgeschept papier, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

JEAN FERNAND -ALIZÉS, lithografie op handgeschept papier, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!JEAN FERNAND -ALIZÉS, lithografie op handgeschept papier, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!JEAN FERNAND -ALIZÉS, lithografie op handgeschept papier, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!JEAN FERNAND -ALIZÉS, lithografie op handgeschept papier, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
  • Jean Fernand
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

**** WINTER SALE ****

Jean Fernand - Alizés

Grote kleuren lithografie op zwaar handgeschept katoenpapier

Handgesigneerd en genummerd, oplage 180 + EA

In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest

Grootte: blad: 76,0 x 56,0 cm, motief: 55,0 x 46,0 cm

Bieden vanaf 1 euro, geen minimumprijs!

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend en verzekerd verzonden

Jean Fernand

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:01-02-2016 om 16:03
Eindtijd:14-02-2016 om 20:08
Biedingen (10)
nillody
14 feb. / 20:00
€ 17
kleurrijkekunstfriesland
14 feb. / 16:08
€ 15
thijssen1956
14 feb. / 16:08
€ 15
kleurrijkekunstfriesland
14 feb. / 16:08
€ 13
thijssen1956
14 feb. / 16:08
€ 11
kleurrijkekunstfriesland
14 feb. / 11:03
€ 9
nillody
14 feb. / 11:02
€ 7
kleurrijkekunstfriesland
05 feb. / 15:49
€ 5
EldertWalter
05 feb. / 15:49
€ 3
EldertWalter
02 feb. / 22:31
€ 1