Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Carel Visser - Servies/twee borden
Piet van Wijngaerdt - Chrysanten met rood fluweel
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1963 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Karton |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18.5 x 23 cm (h x b) |
Incl. lijst | 41 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
De lijst heeft lichte ouderdoms sporen. Al met al in goede conditie. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hardinxveld giessendam, Nederland |
Objectlocatie | Hardinxveld giessendam, Nederland |
Starttijd | 12-4-2023 om 16:27 |
Eindtijd | 19-4-2023 om 19:43 |