Jean Firoux - Stilleven met citroenen

Jean Firoux - Stilleven met citroenen kopen? Bied vanaf 150!
Jean Firoux - Stilleven met citroenen kopen? Bied vanaf 150!Jean Firoux - Stilleven met citroenen kopen? Bied vanaf 150!Jean Firoux - Stilleven met citroenen kopen? Bied vanaf 150!Jean Firoux - Stilleven met citroenen kopen? Bied vanaf 150!
  • Jean Firoux
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1962
Drager Karton
Stijl Modern
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 17 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer nette, goede staat.
Binnen Nederland € 6,75

Jean Firoux

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Lucille
Lid sinds 2020
44 verkochte items
Alle items (1)
38 cm
30 cm
23 cm
17 cm