Jean-Paul Marsman, zeefdruk op papier, titel:"WHITE GUY BLACK MAN " - Verkocht

Jean-Paul Marsman, zeefdruk op papier, titel:"WHITE GUY BLACK MAN " kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Jean-Paul Marsman
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel:" White guy black man"

Afmetingen: Beeld: 26 cm x 26 cm Blad31,5 cm x 31,5 cm
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 51/100
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat,

Jean-Paul Marsman

Geplaatst door  VanBellenArt
952 verkochte items