Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. - Verkocht

Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. kopen? Bied vanaf 150!Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. kopen? Bied vanaf 150!Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. kopen? Bied vanaf 150!Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. kopen? Bied vanaf 150!Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. kopen? Bied vanaf 150!Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. kopen? Bied vanaf 150!Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. kopen? Bied vanaf 150!Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. kopen? Bied vanaf 150!Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. kopen? Bied vanaf 150!Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. kopen? Bied vanaf 150!Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. kopen? Bied vanaf 150!Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. kopen? Bied vanaf 150!Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. kopen? Bied vanaf 150!Jean Victor Boyer - Nederlandse schepen in de brullende zee. kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Pisti5
FA. (1)

Lid sinds 2018
29 verkochte items
  • Jean Victor Boyer (1915)
Jaartal1970
DragerHardboard
StijlKlassiek
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 25 cm (h x b)
Lijst34 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JEAN BOYER (1915-1998, PARIJS)
Nederlandse schepen in de brullende zee.
1970/75
Olieverf op hardboard
Handgesigneerd
In zeer goede staat
Gewicht
4 X kg
Afbeeldingsgrootte
205 x 255 mm
Totale afmetingen
340 X 390 X 50 mm
Jean Victor Boyer
(geb.1915)
Franse kunstenaar van de aanwezigheid, geboren in 1915. Hij was een student van de Academie voor Schone Kunsten in Parijs en een fervent volgeling van zijn meester Galien Lalou. Boyers schilderijen tonen vaak de lichtgevende en charmante sfeer van het Parijs van de 'belle époque' en daarnaast is hij ook een bekende schilder van portretten. Hij is een frequente exposant van de meest prestigieuze Franse salons in Parijs (d'Automne, de Printemps, des Artistes Francai Nice en Avignon, en heeft ook veel persoonlijke tentoonstellingen gehouden, zoals Grande Galerie, Paris 1948, Galerie Miradar, Paris 1951, Galerie Herv'e, New York 1951, Galerie Levine, Parijs 1953, Musee'Galiera, Parijs 1955, Milaan 1979. Tijdens zijn tentoonstellingen ontving Boyer talloze prijzen en medailles.
Zijn woord is vertegenwoordigd in de collecties van Windsor Castle, de koning van Thailand, N.Rockefeller, A.Qlivetti, A.Maurois, D.Castelli, Ava Gardner, Nathan Goumins, enz.
Een criticus heeft de essentie van zijn werk samengevat: 'Als je naar een schilderij van Boyer kijkt, kom je in zijn droom om de tijd te stoppen.'
Ook in dit werk worstelen 18 Nederlandse schepen uit de 19e eeuw met de golven.
je hebt de CERTIFICAAT, een garantiebrief voor het werk,
Zie foto. Tegelijkertijd kan ik dit prachtige schilderij in een prachtige antieke lijst en volledig foutloos plaatsen.
Uiteraard verzenden wij met trackingcode en verzekering in verzorgde verpakking.

absoluut mooie onberispelijke staat

Jean Victor Boyer (1915)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Pisti5
FA. (1)

Lid sinds 2018
29 verkochte items
39 cm
34 cm
25 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-09-2020 om 05:32
Eindtijd:21-10-2020 om 17:59
BastiaanW
21 okt. / 17:35
€ 150