Jeanne Hendrikse - Ardennen2

Jeanne Hendrikse - Ardennen2 kopen? Bied vanaf 100!
Jeanne Hendrikse - Ardennen2 kopen? Bied vanaf 100!Jeanne Hendrikse - Ardennen2 kopen? Bied vanaf 100!Jeanne Hendrikse - Ardennen2 kopen? Bied vanaf 100!
  • Jeanne Hendrikse (1949)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2019
Techniek Acryl
Stijl Romantisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 107 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.
Pendant van schilderij met titel: Ardennen1

Jeanne Hendrikse (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  JeanneHZ
Lid sinds 2023
10 verkochte items
Alle items (5)
47 cm
107 cm