Jeroen Krabbé - Rangali Island - Verkocht

Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!
  • Jeroen Krabbé (1944)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1995
Techniek Giclée
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Voor de opnames van de speelfilm 'Till there was you' was Krabbé in Oceanië en was diep onder de indruk van de eilandengroep "Vanuatu heeft mijn leven veranderd, niet alleen als reiziger, maar vooral ook als schilder. Een onontdekt, ongeschonden en vooral onaangetast landschap trof ik daar".

Prachtige afbeelding in nette passe-partout en lijst (glas)

Techniek : Giclée
Afmetingen: 34 cm x 33 cm (h x b)
Lijst: 50 cm x 40 cm (h x b)
Drukgesigneerd
Binnen Nederland € 8,90
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Jeroen Krabbé (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  ArtandDesignonline
236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
40 cm
50 cm
33 cm
34 cm