Jeroen Krabbé - Rangali Island - Verkocht

Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!
Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!Jeroen Krabbé - Rangali Island kopen? Bied vanaf 1!
  • Jeroen Krabbé (1944)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1995
TechniekGiclée
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 33 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Voor de opnames van de speelfilm 'Till there was you' was Krabbé in Oceanië en was diep onder de indruk van de eilandengroep "Vanuatu heeft mijn leven veranderd, niet alleen als reiziger, maar vooral ook als schilder. Een onontdekt, ongeschonden en vooral onaangetast landschap trof ik daar".

Prachtige afbeelding in nette passe-partout en lijst (glas)

Techniek : Giclée
Afmetingen: 34 cm x 33 cm (h x b)
Lijst: 50 cm x 40 cm (h x b)
Drukgesigneerd

Jeroen Krabbé (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  ArtandDesignonline
FA. (12)

170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
40 cm
50 cm
33 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-01-2023 om 19:08
Eindtijd:05-02-2023 om 22:43
Biedingen (7)
Berlo
gisteren / 22:36
€ 25
Sanne023
gisteren / 22:32
€ 20
Berlo
gisteren / 22:26
€ 15
Sanne023
gisteren / 21:43
€ 10
Abbyart
04 feb. / 19:54
€ 5
MaVe
04 feb. / 18:33
€ 3
Creceveur
03 feb. / 23:06
€ 1