Berend Strik - & One Architecture, Zeer grote zeefdruk!
Roger Raveel - Op bezoek bij Roger Raveel, ets (netjes ingelijst)
Rob Scholte - Copyright, zeefdruk (groot)
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 130 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: onbekend
Techniek: Acryl op doek
Afm.: 130x100 cm.
Gesigneerd en geannodateerd JQUI '97
Een groot gedeelte van zijn werk, is gewijd aan figuren die zichzelf buiten de maatschappij plaatsen.
Iedere gebeurtenis wordt kleurrijk uitgebeeld met een dikke knipoog, vaak betreft het de werkelijkheid; de samenleving wordt een spiegel voorgehouden.
Het niet om goed of slecht, het gaat om de dialoog die ontstaat.
Jeroen over zijn werk;
“Een verzameling van denkbeelden, ervaringen en opvattingen, een dunne lijn tussen kunstgeschiedenis en hedendaagse (sub)cultuur.”
De meeste schilderijen zijn puzzels, een zoektocht, aan elkaar gekoppelde details, samen gebracht in een kleurig geheel met een eigentijdse kijk op onze maatschappij en wat ze teweeg brengt.
Quirijns werk is nu ook verkrijgbaar op behang.
Alleen ophalen.!!!
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |