Jiri Anderle - "Madame Favart" 1980 - Auflage 70 - handsigniert kopen? Bied vanaf 900!
Jiri Anderle - "Madame Favart" 1980 - Auflage 70 - handsigniert kopen? Bied vanaf 900!Jiri Anderle - "Madame Favart" 1980 - Auflage 70 - handsigniert kopen? Bied vanaf 900!Jiri Anderle - "Madame Favart" 1980 - Auflage 70 - handsigniert kopen? Bied vanaf 900!Jiri Anderle - "Madame Favart" 1980 - Auflage 70 - handsigniert kopen? Bied vanaf 900!
  • Jiri Anderle (1936)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1980
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Limited Edition of 70
Original Grafik von Jiři Anderle (*1936).
Titel: "Madame Favart" 1980.
Technik: Radierung mit Vernis mou und Kaltnadel auf gelblichem festen Bütten-Papier.
Limitierte Auflage von 70.
Original vom Künstler handsigniert und nummeriert.

Sehr guter Zustand.
Fotos sind Teil der Zustandsbeschreibung.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wien, Oostenrijk
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Oostenrijk € 20,50
Europese Unie € 36,50
Wereldwijd € 110,50

Jiri Anderle (1936)

Tsjechisch Tsjechisch Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  GOLDBERG888
Lid sinds 2022
79 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
82 cm
64 cm