Jits Bakker - Swanlake

Jits Bakker - Swanlake kopen? Bied vanaf 3000!
Jits Bakker - Swanlake kopen? Bied vanaf 3000!Jits Bakker - Swanlake kopen? Bied vanaf 3000!Jits Bakker - Swanlake kopen? Bied vanaf 3000!Jits Bakker - Swanlake kopen? Bied vanaf 3000!

Geplaatst door  TimTom

Lid sinds 2018
0 verkochte items
  • Jits Bakker (1937-2014)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
StijlKlassiek
Afmetingen55 cm x 20 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht10000 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Prachtig bronzen beeld. Topstuk.

pronkstuk

Jits Bakker (1937-2014)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  TimTom

Lid sinds 2018
0 verkochte items
20
55
10

Starttijd:08-08-2019 om 12:50
Eindtijd:16-08-2019 om 19:39
Openingsbod€ 3000
Objectlocatiearnhem, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie