Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 46 cm (h x b) |
Incl. lijst | 60 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jo Enthoven werd geboren 10 maart 1898 te Roosendaal (N. Br) en stierf op 20 juli 1956 te Den Bosch. Jo Enthoven woonde en werkte o.m. in Rosmalen, Hintham, Den Bosch. Hij heeft lessen gehad van E.E.G. van der Ven. Jo Enthoven schilderde en tekende bloemen en landschappen, vaak Brabantse heidelandschappen met bloeiende brem.
Conditie: Schilderij vertoont lichte beschadiging (penetratie) in linker bovenhoek
Stijl: Realisme
Thematiek: Bloem stilleven
Kleur: Polychroom
Materiaal: Olieverf op canvas
Lijst: Ingelijst in gedecoreerde houten lijst
Dimensies: 60x51x4 cm
RKD: Geregistreerd
Conditie | |||
Conditie | Beschadigd | ||
Minuscule penetratie in linker bovenhoek canvas (zie foto). | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brunssum, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.