Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Olieverf op board van jo schrijnder. Titel: opvliegende eenden bij ondergaande zon. Afmetingen werk: h40 x b50 cm. Afmetingen inclusief lijst: h51,5 x b61,5 cm. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. Conditie: in goede staat.
ZZKS