Jo Schrijnder - olieverf op doek: opvliegende eend (aanbieding!!!)

Jo Schrijnder - olieverf op doek: opvliegende eend (aanbieding!!!) kopen? Bied vanaf 399!
Jo Schrijnder - olieverf op doek: opvliegende eend (aanbieding!!!) kopen? Bied vanaf 399!Jo Schrijnder - olieverf op doek: opvliegende eend (aanbieding!!!) kopen? Bied vanaf 399!Jo Schrijnder - olieverf op doek: opvliegende eend (aanbieding!!!) kopen? Bied vanaf 399!Jo Schrijnder - olieverf op doek: opvliegende eend (aanbieding!!!) kopen? Bied vanaf 399!Jo Schrijnder - olieverf op doek: opvliegende eend (aanbieding!!!) kopen? Bied vanaf 399!Jo Schrijnder - olieverf op doek: opvliegende eend (aanbieding!!!) kopen? Bied vanaf 399!Jo Schrijnder - olieverf op doek: opvliegende eend (aanbieding!!!) kopen? Bied vanaf 399!
  • Jo Schrijnder (1894-1968)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Prachtig olieverf op doek van Yo Schrijnder. Titel: Opvliegende eend. Afmetingen werk: H70 x b 60 cm. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar.
 De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met Swift koeriers.

Jo Schrijnder (1894-1968)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  KiewitKunst
6460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (735)
60 cm
70 cm