Joan Miro - 2 grote litho's in boekwerk uitgave Maeght & extra catalogus

Joan Miro - 2 grote litho's in boekwerk uitgave Maeght & extra catalogus kopen? Bied vanaf 150!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Joan Miro - 2 grote litho's in boekwerk uitgave Maeght & extra catalogus kopen? Bied vanaf 150!Joan Miro - 2 grote litho's in boekwerk uitgave Maeght & extra catalogus kopen? Bied vanaf 150!Joan Miro - 2 grote litho's in boekwerk uitgave Maeght & extra catalogus kopen? Bied vanaf 150!Joan Miro - 2 grote litho's in boekwerk uitgave Maeght & extra catalogus kopen? Bied vanaf 150!Joan Miro - 2 grote litho's in boekwerk uitgave Maeght & extra catalogus kopen? Bied vanaf 150!Joan Miro - 2 grote litho's in boekwerk uitgave Maeght & extra catalogus kopen? Bied vanaf 150!Joan Miro - 2 grote litho's in boekwerk uitgave Maeght & extra catalogus kopen? Bied vanaf 150!Joan Miro - 2 grote litho's in boekwerk uitgave Maeght & extra catalogus kopen? Bied vanaf 150!Joan Miro - 2 grote litho's in boekwerk uitgave Maeght & extra catalogus kopen? Bied vanaf 150!Joan Miro - 2 grote litho's in boekwerk uitgave Maeght & extra catalogus kopen? Bied vanaf 150!Joan Miro - 2 grote litho's in boekwerk uitgave Maeght & extra catalogus kopen? Bied vanaf 150!Joan Miro - 2 grote litho's in boekwerk uitgave Maeght & extra catalogus kopen? Bied vanaf 150!Joan Miro - 2 grote litho's in boekwerk uitgave Maeght & extra catalogus kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Miles
FA. (35)

1113 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Joan Miro (1893-1983)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1973
TechniekBoek met Originele Grafiek
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
Afmetingen28 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Boek meet 29x29 cm, 206 pag. De litho's meten 28x56 cm, met middenvouw.
Extra boekwerkje Miro Bronzes uit 1972 in goede gebruikte staat.

In goede gebruikte staat. Omslag heeft enkele geplakte scheurtjes, randen wat beschadigd. De inhoud/litho's in zeer goede staat.

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-01-2021 om 02:01
Eindtijd:15-01-2021 om 19:31

Biedingen (1):

Dijkland
15 jan. / 19:22
€ 150