Joan Miro - originele lithografie - Verkocht

Joan Miro - originele lithografie kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Joan Miro - originele lithografie kopen? Bied vanaf 1!Joan Miro - originele lithografie kopen? Bied vanaf 1!Joan Miro - originele lithografie kopen? Bied vanaf 1!Joan Miro - originele lithografie kopen? Bied vanaf 1!Joan Miro - originele lithografie kopen? Bied vanaf 1!
  • Joan Miro (1893-1983)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1970
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Originele litho van Juan MIró, uitgegeven door Polígrafo (Barcelona) samen met de oeuvrecatalogi van Miró's grafiek.
De lithografische druk is van buitengewone kwaliteit. Dat ziet men onder andere aan de gelaagdheid van boven elkaar gedrukte kleuren, hier in het bijzonder de superpositie van twee zwarten, wat het werk een bijzondere charme geeft en tegelijk een onmiskenbaar teken van originaliteit.
Afmetingen 33 x 25 cm
Het blad is in onberispelijke staat.
Op keerzijde is het blad typografisch gekenmerkt als originele druk (zie foto).
Verzending enkel binnen de E.G. Naar België: 11 €. Naar Duitsland, Nederland, Luxemburg of Frankrijk: 19 €. Alle andere landen van de E.G.: 33 €.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heverlee, België

Joan Miro (1893-1983)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (21)

Geplaatst door  lievenaugust
Lid sinds 2007
14 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
25 cm
33 cm

ObjectlocatieHeverlee,  België
Starttijd25-2-2024 om 23:09
Eindtijd3-3-2024 om 19:22
Biedingen (20)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken