Berend Strik - & One Architecture, Zeer grote zeefdruk!
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
Elyane Addari - Naakte vrouw liggend
Roger Raveel - Op bezoek bij Roger Raveel, ets (netjes ingelijst)
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 2004 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schilde, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||||||