Joan Ponc - Kleurenoffset-litho. Affiche uit 1998

Joan Ponc - Kleurenoffset-litho. Affiche uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
  • Joan Ponc (1927-1984)
TypeAffiches
Jaartal1978
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
Zeer bijzondere tentoonstellingsaffiche van de Spaanse kunstenaar Juan Ponc .

Afmeting werk 76 x 56 cm in nieuwstaat.
Juan Ponc ontwierp deze Affiche in 1978 voor zijn tentoonstelling in Ville-D,Esch-sur-Alzette
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Joan Ponc (1927-1984)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Hans1951
1276 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
56 cm
76 cm
Starttijd17-1-2024 om 17:33
Eindtijd23-1-2024 om 22:36
Openingsbod € 50
ObjectlocatieSneek,  Nederland