Jochem de Graaf - Kleurrijk werk

Jochem de Graaf - Kleurrijk werk kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

568 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
  • Jochem de Graaf (1954)
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi, kleurrijk werk van Jochem de Graaf.
Acrylverf op schildersdoek, zijkanten zijn meegeschilderd
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Prijs is inclusief 21% BTW

Jochem de Graaf (1954)

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (22)

568 verkochte items
30 cm
40 cm
Starttijd:28-07-2022 om 07:40
Eindtijd:06-08-2022 om 21:38
Openingsbod€ 135
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België