Jochem de Graaf - Schilderij breed 121cm hoog 101 met lijst van 5,5 cm breed

Jochem de Graaf - Schilderij breed 121cm hoog 101 met lijst van 5,5 cm breed kopen? Bied vanaf 250!
Jochem de Graaf - Schilderij breed 121cm hoog 101 met lijst van 5,5 cm breed kopen? Bied vanaf 250!Jochem de Graaf - Schilderij breed 121cm hoog 101 met lijst van 5,5 cm breed kopen? Bied vanaf 250!Jochem de Graaf - Schilderij breed 121cm hoog 101 met lijst van 5,5 cm breed kopen? Bied vanaf 250!Jochem de Graaf - Schilderij breed 121cm hoog 101 met lijst van 5,5 cm breed kopen? Bied vanaf 250!Jochem de Graaf - Schilderij breed 121cm hoog 101 met lijst van 5,5 cm breed kopen? Bied vanaf 250!
  • Jochem de Graaf (1954)
Jaartal2004
IngelijstIngelijst
Afmetingen101 cm x 121 cm (h x b)
Lijst112 cm x 132 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kwalitatief echt een goed schilderij van Jochem de graaf met hardhouten donkerbruine lijst

Schilderij is van zeer goed kwaliteit.

Jochem de Graaf (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Wagter1963

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
132 cm
112 cm
121 cm
101 cm
Starttijd:12-06-2022 om 14:30
Eindtijd:26-06-2022 om 20:52
Openingsbod € 250
ObjectlocatieVoorschoten,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier