Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek.

Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!
Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!Jochen Kublik - Primavera. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 700!
  • Jochen Kublik (1962)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 2005
Techniek Potlood
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig werk.
Zeer goed gedaan.
Goede kunstenaar.  Zie internet.
Mooie lijst. Zie etiket achterzijde.
Zeer mooi ingelijst.
Topstaat.
Zie foto's voor eigen oordeel kwaliteit.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Jochen Kublik (1962)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Akke
552 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
61 cm
80 cm
50 cm
70 cm