5. Jochen Kublik

Jochen Kublik (1962)

4 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
4 aangeboden items van deze kunstenaar

Jochen Kublik - Bauanleitung für ein kleines Apfelgehäuse kopen? Bied vanaf 80!

Jochen Kublik - Bauanleitung für ein kleines Apfelgehäuse

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jochen Kublik - Flüchtige Gedanken kopen? Bied vanaf 89!

Jochen Kublik - Flüchtige Gedanken

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal2002
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jochen Kublik - Flüchtige Gedanken kopen? Bied vanaf 500!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal2001
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jochen Kublik - Rote Blume kopen? Bied vanaf 65!

Jochen Kublik - Rote Blume

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst