Joe Tilson - Labirinto / Blue

Joe Tilson - Labirinto / Blue kopen? Bied vanaf 40!
Joe Tilson - Labirinto / Blue kopen? Bied vanaf 40!Joe Tilson - Labirinto / Blue kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Joe Tilson (1928)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1976
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 4 kleuren

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1976
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Joe Tilson (1928)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
21 cm
28 cm
Sluit over 10d 7u 14m 17s
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:06-08-2022 om 13:40
Eindtijd:20-08-2022 om 21:15