Joe Wols - Landschap + Landschap - Verkocht

Joe Wols - Landschap + Landschap kopen? Bied vanaf 22!
Joe Wols - Landschap + Landschap kopen? Bied vanaf 22!Joe Wols - Landschap + Landschap kopen? Bied vanaf 22!Joe Wols - Landschap + Landschap kopen? Bied vanaf 22!Joe Wols - Landschap + Landschap kopen? Bied vanaf 22!Joe Wols - Landschap + Landschap kopen? Bied vanaf 22!Joe Wols - Landschap + Landschap kopen? Bied vanaf 22!Joe Wols - Landschap + Landschap kopen? Bied vanaf 22!Joe Wols - Landschap + Landschap kopen? Bied vanaf 22!Joe Wols - Landschap + Landschap kopen? Bied vanaf 22!Joe Wols - Landschap + Landschap kopen? Bied vanaf 22!Joe Wols - Landschap + Landschap kopen? Bied vanaf 22!Joe Wols - Landschap + Landschap kopen? Bied vanaf 22!
  • Joe Wols (1929)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
2x Aquarel op papier.
Afmeting: 24 x 32 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Joe Wols (1929)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
32 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 25,30 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2022 om 18:49
Eindtijd:09-12-2022 om 21:51
Babylon1
05 dec. / 20:32
€ 22