Joep Königs - 2 vrouwen

Joep Königs - 2 vrouwen kopen? Bied vanaf 900!
Joep Königs - 2 vrouwen kopen? Bied vanaf 900!Joep Königs - 2 vrouwen kopen? Bied vanaf 900!

Geplaatst door  KNGS

Lid sinds 2020
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Joep Königs (1958)
Jaartal1994
TechniekGouache
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige vrouwen als soort meerminnen

Joep Königs (1958)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KNGS

Lid sinds 2020
verkochte items
100 cm
70 cm
Starttijd:18-11-2020 om 17:40
Eindtijd:25-11-2020 om 21:42
Openingsbod€ 900
ObjectlocatieZandvoort, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie