Johan Christiaan Nijland - Vaas bloemen - gouache - Verkocht

Johan Christiaan Nijland - Vaas bloemen - gouache kopen? Bied vanaf 45!
Johan Christiaan Nijland - Vaas bloemen - gouache kopen? Bied vanaf 45!Johan Christiaan Nijland - Vaas bloemen - gouache kopen? Bied vanaf 45!Johan Christiaan Nijland - Vaas bloemen - gouache kopen? Bied vanaf 45!Johan Christiaan Nijland - Vaas bloemen - gouache kopen? Bied vanaf 45!Johan Christiaan Nijland - Vaas bloemen - gouache kopen? Bied vanaf 45!
  • Johan Christiaan Nijland (1888-1974)
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
Lijst48 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Los blad, geplaatst achter glas in een fraaie brede aluminium lijst (licht bekrast)

In goede gebruikte staat

Johan Christiaan Nijland (1888-1974)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Miles
FA. (40)

1506 verkochte items
Alle items van deze verkoper (146)
36 cm
48 cm
30 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2020 om 14:54
Eindtijd:28-06-2020 om 19:43
plamus
19 jun. / 02:22
€ 45