Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 - Verkocht

Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!

Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!Johan Frederik Godlieb Bode - Olieverf op paneel , Landschap – ingelijst - 1916 kopen? Bied vanaf 1!
  • Johan Frederik Godlieb Bode (1870-1960)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1916
DragerPaneel
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 x 22.5 cm (h x b)
Incl. lijst32 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij uit 1916 van de Nederlandse kunstenaar Johan Frederik Godlieb Bode (1870-1960).

    -Geschilderd op een houten paneel.

    -Gesigneerd en gedateerd linksonder.

    -Ingelijst in de originele houten lijst met sierrand.

    -Afmetingen: Lijst, 32 x 38,5 cm. Paneel, 17 x 23,5 cm. Beeld, 16 x 22,5 cm.

    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: De lijst is ooit opnieuw beschilderd, o.a. met goudverf….Het paneel heeft slijtplekken aan de randen.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:

    Johan Frederik Godlieb Bode, geboren 12-06-1870 in Breda en overleden 24-12-1960 in Staphorst, schilder en tekenaar.

    -Opleiding: Leerling van P. Balmaker te Breda en van 1908-1910 kreeg hij les van de kunstenaar Paul Bodifée (1866-1938) te Deventer. Verder was hij autodidact.

    -Onderwerpen: Landschappen.

    -Stijl: In de trant van de Haagse School.

    Behalve kunstschilder was hij beroepsmillitair (Kapitein Kwartiermeester bij de vesting-artillerie) en heeft hij gewerkt als belastingadviseur.

    Johan Bode woonde en werkte in Breda tot 1896, Princenhage tot 1900, Geertruidenberg, Zutphen tot 1911, Amersfoort tot 1913, Gouda 1913, Den Helder tot 1917, Amsterdam (Sloten) tot 1917, Haarlem tot 1959 en daarna in Staphorst, waar hij op 90-jarige leeftijd overleed.

    -Literatuur: Scheen 1981 , p. 50.

    (bron: o.a. RKD)

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -Het werk kan verzonden worden.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro. Wordt aangetekend verzonden via PostNL.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro. Wordt verzonden via GLS.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De lijst is ooit opnieuw beschilderd, o.a. met goudverf….Het paneel heeft slijtplekken aan de randen. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Binnen Nederland € 8,00

Johan Frederik Godlieb Bode (1870-1960)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3189 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
38.5 cm
32 cm
22.5 cm
16 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd26-8-2020 om 10:45
Eindtijd9-9-2020 om 19:53
Biedingen (13)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken