Johan Hendrik Doeleman - Gezicht op Overschie

Johan Hendrik Doeleman - Gezicht op Overschie kopen? Bied vanaf 50!
Johan Hendrik Doeleman - Gezicht op Overschie kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Doeleman - Gezicht op Overschie kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Doeleman - Gezicht op Overschie kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Doeleman - Gezicht op Overschie kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Doeleman - Gezicht op Overschie kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Doeleman - Gezicht op Overschie kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Doeleman - Gezicht op Overschie kopen? Bied vanaf 50!Johan Hendrik Doeleman - Gezicht op Overschie kopen? Bied vanaf 50!
  • Johan Hendrik Doeleman (1848-1913)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Aquarel
Stijl Realistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 42 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Aquarel (of mogelijk gouache) van de kunstschilder J.H. Doeleman met een gezicht op de Schie in (tegenwoordig) Rotterdam en daarbij aan de rechterzijde Overschie met de Nederlands Hervormde kerk.
Niet gedateerd, te dateren eind 19e eeuw, begin 20e eeuw.
Linksonder gesigneerd.

Johan Hendrik Doeleman (Rotterdam, 5 maart 1848 – Den Haag, 10 mei 1913) was een Nederlands schilder, tekenaar en aquarellist in de stijl van de Haagse School.
De afbeelding is in goede staat. De lijst heeft wat gebruikerssporen.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00

Johan Hendrik Doeleman (1848-1913)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Arica45
269 verkochte items
Alle items (46)
58 cm
42 cm
42 cm
26 cm