Johan Meeske - Cadans - unicum

Johan Meeske - Cadans - unicum kopen? Bied vanaf 1000!
Johan Meeske - Cadans - unicum kopen? Bied vanaf 1000!Johan Meeske - Cadans - unicum kopen? Bied vanaf 1000!Johan Meeske - Cadans - unicum kopen? Bied vanaf 1000!Johan Meeske - Cadans - unicum kopen? Bied vanaf 1000!
  • Johan Meeske (1950)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1996
Techniek Acryl
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 123 x 105 cm (h x b)
Incl. lijst 123 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de XXL Kunst special.
Titel: Cadans
Acryl op multiplex
Dunne lijst van aqluminium
123 x 105 cm
1996

Johan Meeske is vooral bekend om zijn aquarellen van Nederlandse landschappen.  Daarnaast maakt hij werken van mensen en dieren. Figuratie en abstractie blijven in evenwicht. Niet de realiteit zelf, maar de manier waarop de realiteit wordt ervaren is bij Meeske's werken van belang. Zijn serie "paard met ruiter" bestaat uit groot formaat panelen die hij met enkele krachtige streken in vierkantjes heeft verdeeld. Elk vierkant biedt een tafereel dat op bijna calligrafische wijze is neergezet. Houding, positie, karakter en situatie van paard en ruiter verschillen telkenmale.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoevelaken, Nederland

Johan Meeske (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  FocusOpKunst
Lid sinds 2025
2 verkochte items
Alle items (18)
105 cm
123 cm
105 cm
123 cm