Johan Tahon - Eclips

Johan Tahon - Eclips kopen? Bied vanaf 750!
  • Johan Tahon (1965)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2014
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 58 x 78 cm (h x b)
Incl. lijst 85 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 60
Werk is professioneel ingelijst in een houten lijst en in perfecte staat, genummerd en gesigneerd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hulste (belgië), België

Johan Tahon (1965)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  ronny8730
0 verkochte items
105 cm
85 cm
78 cm
58 cm