FA. (4)

Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst

Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Johan Wilhelm Kaiser (I) - Ets - Herders met vee bij een ruïne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Stationsider

Lid sinds 2021
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Johan Wilhelm Kaiser (I) (1813-1900)
TypeGrafiek tot 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
DragerChine collé
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.9 cm x 23.1 cm (h x b)
Lijst23 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd

Deze ets (naar het schilderij van Jan Asselijn) is te vinden in de collectie van het Rijksmuseum, Amsterdam

Titel:  Herders met vee bij een ruïne

Drager: chine collé
ConditieRedelijk

Aantal roestvlekken (zie foto's)
Lijst in zeer goede conditie

Johan Wilhelm Kaiser (I) (1813-1900)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Stationsider

Lid sinds 2021
32 verkochte items
27.5 cm
23 cm
23.1 cm
17.9 cm
Starttijd:08-06-2022 om 22:57
Eindtijd:14-06-2022 om 20:58
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieArnhem, Nederland