Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst)

Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!
Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!
  • Johan Zwanenbeek (1922-2014)
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooi, gedetailleerd stilleven van Johan Zwanenbeek.  Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (‘69) linksonder, in nette houten lijst.  Alles in zeer goede conditie.  Als je inzoomt op de koperen kraantjeskan kun je de kunstenaar zien zitten achter zijn schildersezel, een vernuftig zelfportret ook nog eens dus.

Afmetingen: 81cm x 61cm (incl. lijst), 70cm x 50cm (doek)

Johan Zwanenbeek (1922-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178 )

3091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (223)
81 cm
61 cm
70 cm
50 cm
Starttijd:07-11-2022 om 00:00
Eindtijd:21-11-2022 om 19:30
Openingsbod € 395
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier