Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) - Verkocht

Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!
  • Johan Zwanenbeek (1922-2014)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Realistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer mooi, gedetailleerd stilleven van Johan Zwanenbeek.  Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (‘69) linksonder, in nette houten lijst.  Alles in zeer goede conditie.  Als je inzoomt op de koperen kraantjeskan kun je de kunstenaar zien zitten achter zijn schildersezel, een vernuftig zelfportret ook nog eens dus.

Afmetingen: 81cm x 61cm (incl. lijst), 70cm x 50cm (doek)

Johan Zwanenbeek (1922-2014)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Rosser
3699 verkochte items
Alle items van deze verkoper (207)
81 cm
61 cm
70 cm
50 cm