Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho
Hubert De Vries - Gesigneerde litho -"Twee clowns" - 1980 - 12/75
Emile Galle - Emile Gallé vaas
Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2014 prijs verlaagd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Kärnten/Österreich, Duitsland |
Starttijd | 3-1-2006 om 7:56 |
Eindtijd | 9-1-2006 om 16:06 |