| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Dit schilderij (olie op doek) komt uit de Verzameling van s'Rijks Verspreide Kunstvoorwerpen en is in 1966 geregistreerd in de gemeente Rotterdam. Gesigneerd r.o. Het werk is gemaakt in de omgeving van Marseille door J.J. van Oost (1917-1975).
Het schilderij is in goede conditie(geen scheuren e.d.) maar moet wel worden schoongemaakt. Buitenmaat is 60 x 80 cm.
Aan de achterzijde etiketten en gegevens over de herkomst.
Het werk wordt geleverd zonder lijst. Verzendkosten 10 euro.
| Transport | |
| Garantie | |