Johannes Taveraat (1809 - 1881) was een Nederlandse romantische schilder uit Rotterdam. Na een opleiding bij het genootschap ‘Hierdoor tot Hooger’ en Cornelis Bakker koos hij rond zijn dertigste volledig voor de kunst. Hij woonde en werkte in België en Duitsland, later weer in Rotterdam. Tavenraat maakte vooral romantische landschappen, jachttaferelen en olieverfschetsen, vaak met dramatische licht- en schaduwwerking. Zijn losse stijl week af van de conventies en werd in zijn tijd niet altijd gewaardeerd, maar zijn onafhankelijkheid gaf hem artistieke vrijheid. Zijn werk is tegenwoordig te vinden in musea zoals het Rijksmuseum, het Dordrechts Museum en het B.C. Koekkoek-Huis.
Het werk toont een jachtstilleven met een dode haas en vogel. Het werk heeft hier en daar wat verfbeschadigingen.
Bezichtiging is altijd mogelijk. Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen. Ingelijste kunstwerken worden per koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden. Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.
Redelijk
Redelijk
koeriersdienst