Johannes ten Klooster - Johan ten Klooster, Landschap met hoeve en paarden, Inkt en aquarel - Verkocht

Johan ten Klooster, Landschap met hoeve en paarden, Inkt en aquarel kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Johan ten Klooster, Landschap met hoeve en paarden, Inkt en aquarel kopen? Bied vanaf 50!Johan ten Klooster, Landschap met hoeve en paarden, Inkt en aquarel kopen? Bied vanaf 50!Johan ten Klooster, Landschap met hoeve en paarden, Inkt en aquarel kopen? Bied vanaf 50!Johan ten Klooster, Landschap met hoeve en paarden, Inkt en aquarel kopen? Bied vanaf 50!
  • Johannes ten Klooster (1873-1940)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944

LAATSTE KANS!!

Fraaie inkt- en aquareltekening door Johan ten Klooster

Voorstelling van een landschap met een hoeve, paarden en bomen.

Losbladig, beeldmaat 30x47, bladmaat 45x62

Gemonogrammeerd r.o. 'TK'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Johannes ten Klooster (1873-1940)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lenteman
3509 verkochte items
Alle items (19)